menu

Оренда автокрана

Кращі ціни на оренду автокрана в Києві й Київській області </h2>

Подать заявку на аренду автокрана

* Поля обязательные для заполнения

Конечная стоимость зависит от расстояния, объема и многих других факторов. Индивидуальные скидки достигают 30%

На будівельному майданчику без автокрана не обійтися, адже цей тип спецтехніки допомагає переміщати та піднімати різні типи вантажів. Взяти його напрокат - кращий варіант, адже для різних етапів можуть знадобитися різні технічні одиниці. Оренда автокрана в Києві, Ірпені, Броварах, Фастові, Борисполі та в усій Київській області в нашій компанії найвигідніша.

Застосування

Оренда автокрана може знадобитися в різних ситуаціях, причому не тільки на будівельному майданчику. Варіанти застосування:

 • Будівництво стін, коли на кожен поверх робочим поставляються матеріали та розчин для кладки. Особливо актуально при використанні бетонних блоків, адже їх перенесення вручну неможливе.
 • Підйом людей на висоту для будь-яких цілей. Затребувана оренда крана комунальними службами, при нестачі власної технічної бази.
 • Прокладка інженерних комунікацій – труб, зокрема.
 • При підгонці стиків між плитами перекриття та іншими конструкційними елементами будівлі, якщо важливі мінімальні відстані.

Замовити у нас кран-вишку, підйомний, баштовий можна погодинно або на необхідну кількість днів, тижнів, місяців.

Як обрати

Найняти подібну будівельну техніку можна за вигідною ціною, на будь-який період. Але щоб отримати необхідні технічні параметри та не переплачувати за те що реально використовуватися не буде, дуже важливо знати як правильно вибирати.

Основні параметри:

 • Вантажопідйомність. Важливо розуміти, що якщо вказано параметр 10 т, довжина стріли 15 м, це не означає, що вантаж вагою 10 т вдасться підняти й перемістити на таку відстань за один раз. Допустимі навантаження для кожного автокрана визначаються в залежності від довжини вильоту стріли. Приміром, заявлені 10 т він перемістить на 2 метри, а при 15 метровому вильоті максимум може взяти 0,8 т.
 • Висота підйому залежить також від розмірних характеристик вантажозахватного пристосування. Так наприклад «павук», який використовується в більшості автокранів краде у стріли 1 метр.
 • Іноді варто використовувати більш потужний кран і орендувати його не 3-4 години, а всього 1 годину, це дозволить істотно заощадити.
 • Відразу важливо визначитися, потрібна оренда з водієм або без водія. Обидва варіанти послуги ми практикуємо.

Звичайно має значення відстань до будівельного майданчика, адже чим далі, тим вищими будуть витрати на паливо при переміщенні техніки своїм ходом.

Чому варто орендувати

Для початку, оренда – це недорого, принаймні точно доступніше ніж купівля й утримання. Але це ще не все, наступні переваги:

 • Перший аргумент – витрати. Оренда позбавляє від необхідності купувати автокран, обслуговувати його, наймати кранівника і платити йому зарплатню. У нас можна взяти на прокат кран під ключ, з кваліфікованим водієм за кермом.
 • Другий момент - технічний стан спецтехніки. Пропоновані до оренди одиниці відразу готові до роботи, не доведеться шукати якісь деталі, щось налаштовувати або шукати, де заправитися. Техніка приїжджає на 100% готовою до роботи. І навіть у разі несправності швидко замінюється іншою, аналогічною.
 • Можливість міняти автокран виходячи з необхідних технічних характеристик. Так у міру будівництва може знадобитися модель з великим вильотом стріли або з більшою маневреністю. У нас великий парк, тому і вибрати буде з чого.

Пропонуємо оптимальну вартість за годину. Замовити техніку можна прямо на сайті, також доступна опція резервування конкретної моделі на певну дату. Отримати консультацію по технічним можливостям і сферам застосування того чи іншого автокрана можна у наших менеджерів.

Подать заявку

* Поля обязательные для заполнения

Конечная стоимость зависит от расстояния, объема и многих других факторов. Индивидуальные скидки достигают 30%

ПОДЕЛИТЬСЯ: