menu

Про компанію

ЛідерТрансБуд - надійний постачальник будівельних матеріалів та спецтехніки

Ми пропонуємо широкий вибір бетонних сумішей різних марок і класів міцності, ЗБВ, газоблоки, цегла і будівельну техніку. З нами ви значно скоротите свої витрати на роботу і отримаєте якісні матеріали. Компанія ЛідерТрансБуд працює з великими будівельними компаніями і приватними замовниками по всій території Києва та Київської області.

Наша компанія здійснює продаж сумішей та цементних розчинів, плит, цегли і газоблоків, перекриттів і інших конструкцій із залізобетону. Всі елементи виготовлені на перевірених виробництвах і відповідають нормам ГОСТ. Матеріали відповідають необхідним вимогам до міцності, теплоізоляції, морозостійкості, екологічності та пожежної безпеки.

При виробництві сумішей проводиться лабораторний аналіз якості. Бетонні суміші транспортуються на об'єкт замовника в Києві або Київській області в міксері, що запобігає застигання бетону при транспортуванні. Можлива поставка ємностей від 5 до 15 кубічних метрів.

ЗБВ перевіряють на відповідність стандартній формі і розмірам, жорсткість і тріщиностійкість. Цегла і блоки перевіряються на однорідність і міцність стиснення.

Лидертрансбуд

Лідертрансбуд - провідний оператор спецтехніки в Києві. Компанія спеціалізується на наданні послуг з:

  • Оренді автобетононасосов
  • Оренді екскаваторів
  • Надання послуг автокрана і маніпулятора
  • Продажу бетону та цементних розчинів
  • Реалізації і доставці залізобетонних виробів
  • Продажу газоблоків і цегли.

У сучасних умовах можна з повною відповідальністю констатувати факт - для кожного завдання існує ефективне рішення. Так, наприклад рішення виробничого завдання або проблеми, яка виникла на побутовому рівні пов'язаних з використанням спецтехніки в Києві та області, цілком реально вирішити, причому ефективно і без особливого клопоту. Саме для цих цілей професійна компанія Лідертрансбуд пропонує послуги спецтехніки юридичним і фізичним особам. В даний час значна кількість компаній, що займаються різними видами діяльності змогли переконатися в тому, що оренда спецтехніки в Києві це ефективне вирішення їхніх проблем, яке не вимагає з їхнього боку практично ніяких зусиль. Крім цього, важливим буде відзначити про те, що компанія Лідертрансбуд пропонує скористатися послугами оренди спеціальної техніки в столиці та Київській області за дуже низькими цінами. Солідний парк сучасної спецтехніки, пропонований за вигідними розцінками, привів до того, що оренда будівельної спецтехніки в даній компанії є дуже затребуваною послугою для чималої кількості будівельних організацій. Звернувшись в дослідну компанію і всього лише раз, замовивши послуги оренда спецтехніки, багато організацій з часом стали постійними клієнтами Лідертранс. Тим самим, такі фірми позбавили себе не тільки від різних турбот, але і фінансових витрат необхідних на придбання і утримання власної техніки.

Високопрофесійний підхід співробітників компанії до вирішення поставлених перед ними завдань в дійсності забезпечує те, що оренда спеціальної техніки не викликає ніяких турбот. При необхідності, компетентні фахівці завжди готові підказати яка іменноспецтехніка в Києві виявиться ідеальним інструментом для успішного вирішення того чи іншого завдання. Так, наприклад, якщо цікавлять послуги екскаватора в Києві, то звернувшись до фахівців компанії і пояснивши завдання, можна буде отримати цінну рекомендацію щодо того, колісний або ж гусеничний екскаватор практичніше за все взяти. Великою перевагою нашої компанії є те, що тут будівельна техніка в оренду пропонується фактично на будь-який затребуваний проміжок часу. Завдяки цьому, вдається максимально економічно і разом з тим ефективно витрачати кошти на послуги оренди бетононасосів, маніпуляторів і екскаваторів. У свою чергу, познайомитися з парком пропонованої спецтехніки, а разом з тим і уточнити які на сьогоднішній день оренда спецтехніки ціни також не надасть ніяк турбот. Отримати вичерпну і достовірну інформацію про послуги оренди в Києві і області є в будь-який час на інтернет-сайті компанії, який працює ☛ 24 години на добу, 7 днів в неделю.☚ Телефонуйте 068 300 11 88!

Наші партнери

//lidertrans.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/partners-badges.png
ПОДЕЛИТЬСЯ: